Facebook Ciechocinek
Youtube Ciechocinek
Środa, 8 maja 2024, imieniny obchodzą Stanisław, Eryk, Liza
startaktualności / kulturagalerienoclegizakupyogłoszeniawirtualny spacergrykontakt
Aktualności / Kultura

CKS Zdrój : Remis z Regą Meridą Trzebiatów

CKS Zdrój : Remis z Regą Meridą Trzebiatów Remis wywalczyli piłkarze Zdroju. W sobotę (22.09.2007) ciechocinianie zremisowali na własnym stadionie z Regą Meridą Trzebiatów 1:1. Bramki w tym meczu strzelali Galant dla Zdroju oraz Umokoro dla gości.

Podopieczni Macieja Bartoszka przystąpili do meczu w roli faworyta. Początek spotkania to wzajemne adanie się. W 5 minucie Marcin Majchrzak zdecydował się na strzał, jednak jego uderzenie przeleciało nad bramką. Goście od początku nastawili się na grę z kontry. I właśnie taką akcję przeprowadzili w 12 minucie. Zawodnik z Trzebiatowa zagrał prostopadłą piłkę do Philipa Umokoro, ten wyszedł sam na sam z Zalewskim i przy biernej postawie sędziego umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Ciechocinianie starali się wyrównać, lecz ich akcję przerywali obrońcy lub na wysokości stał golkiper Regii Twarzyński. Do przerwy utrzymał się wynik 0:1 dla przyjezdnych.
Druga połowa zaczęła się od ataków Zdroju. W 48 minucie bramkarz z Trzebiatowa sfaulował wyskakującego do pojedynku główkowego Romana Maciejaka, sędzia nie wahał się i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Wojciech Galant i pewnym strzałem w długi róg pokonał golkipera gości. Od tego momentu Zdrój atakował jeszcze bardziej. Jednak ich akcję były iniedokładne lub zabrakło Tężniowcom szczęścia. W doliczonym czasie gry Andrzej Chmielecki zdecydował się na strzał z woleja, lecz uderzenie ciechocińskiego obrońcy minimalnie przeleciało koło słupka. Mecz zakończył się remisem 1:1.

CKS Zdrój Ciechocinek - Rega - Merida Trzebiatów 1:1 (0:1)

Bramki: Galant (48) karny oraz Umokoro (12).
Sędziowali: główny - Mariusz Pasuniak, I asystent Paweł Parszewski, II asystent Tomasz Pasuniak (Wszyscy Radom)
Widzów: 250

CKS Zdrój: Zalewski - Smerdel, Nawrocki, Chmielecki (żk) Majchrzak - Todorow (50 Oczachowski), Sikorski (72 Tiemtore) Atanacković (żk), Galant (58 Koch) - Vecević ( 53 Herda), Maciejak.

Źródło : ckszdroj.com